Wyznajemy zasadę, że to obrazy sprzedają, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do sposobu prezentacji nieruchomości Naszych Klientów.  Wykorzystujemy wiedzę z zakresu technik dekoratorskich, marketingowych i prezentacyjnych. Sesja fotograficzna wykonana profesjonalnym sprzętem fotograficznym    m.in. przy użyciu   obiektywu szerokokątnego z pewnością ukaże oglądającemu wszystkie zalety nieruchomości, sprawiając że pierwsze wrażenie będzie pozytywne i zachęci do oglądnięcia nieruchomości. Co znacznie zwiększa szanse na sprzedaż!
Film promujący nieruchomość jest wiarygodnym źródłem informacji, wpływa pozytywnie na proces decyzyjny odnośnie kupna. Tworzymy unikalne projekty używając do tego celu profesjonalnego sprzętu  tak aby  nieruchomość  była zapamiętywalna i wyróżniała się   pośród innych ofert. Oglądając  wideo i zdjęcia potencjalny nabywca zapamięta 80% więcej informacji, niż podczas czytania tekstu.
Ładna fotografia przyciągnie uwagę kupców, skłoni ich do zobaczenia całej oferty, a tym samym da szansę na spotkanie z potencjalnym nabywcą.
Wszystkie nasze sesje są starannie przygotowywane z wykorzystaniem    dodatków i elementów dekoracyjnych.  Cena uzgadniana indywidualnie.